Skip to content

Kokkuvõte

Eestist osales 15 kooli (Gustav Adolfi Gümnaasium, Kadrina Keskkool,  Lagedi Põhikool, Lauka Põhikool, Lilleküla Gümnaasium, Pärnu Koidula Gümnaasium, Rapla Vesiroosi Gümnaasium, Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium, Tallinna Sikupilli Gümnaasium, Tallinna Tehnikagümnaasium, Toila Gümnaasium,  Türi Põhikool, Võru Kreutzwaldi Gümnaasium, Tõrva Gümnaasium, Tallinna 21. Kool), 22 õpetajat ja 44 klassi. Kõige nooremad osalejad olid 2. klassist ja kõige vanemad 11. klassist. Esindatud olid ka erinevad ained: loodusained, inglise keel, eesti keel, matemaatika, tehnoloogia, arvutiõpetus, ajalugu, kunst- ja käsitöö. Oli ka neid, kes sidusid projekti mingi kindla teemaga, näiteks loovtöö.

Projektis osales ka 3 nn case-study õpetajat, kes pidid täpselt kirja panema, kuidas neil läheb. Õpetajate ajaveebidest võite lähemalt lugeda, kuidas neil läks.
Siret Lahemaa (Lauka Põhikool) http://laukaitec.blogspot.com/
Siret Piir (Tallinna Sikupilli Gümnaasium) http://sikuitec.wordpress.com/
Meeri Sild (Tallinna Lilleküla Gümnaasium) http://iteclillekyla.blogspot.com/

Kokkuvõtteks võib öelda, et 3. tsükli õpiloo katsetamine läks väga hästi. Õpilastele mängude loomine väga meeldis. Valmis sai rohkem lauamänge kui arvutimänge. Arvutimängudest valmisid stsenaariumid.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s